21.11.201917:00

Start !t Up

TECHNOPARK GLIWICE 44-100 Gliwice, ul. Konarskiego 18C

Dziękujemy, że byliście z nami!

Kolejna edycja w połowie 2020 r. Szczegóły wkrótce


Start It Up to cykliczne wydarzenie dedykowane startupom, przedsiębiorcom oraz wszystkim tym, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. Start It Up to duża dawka wiedzy inspiracji i networkingu. Na tegorocznej scenie poruszone zostaną tematy związane m.in. z influencer marketingiem. Nowością będzie scena „Startup Stage”, której celem jest wymiana doświadczeń i dobrych praktyk, uczestnicy wydarzenia dowiedzą się w jakie innowacyjne projekty inwestuje działający przy Technoparku Fundusz- Akcelerator Technologiczny Gliwice.


Galeria VII edycji Galeria VIII edycji Archiwum VIII edycji

AGENDA VIII EDYCJI

16:30
Rejestracja uczestników

17:00
Otwarcie konferencji

PiotrHurnik

17:20 - 17:40

Piotr Hurnik - Business Development Director „Booost”

Influencer marketing-gdzie szukać wpływowych liderów opinii?

Influencer marketing-gdzie szukać wpływowych liderów opinii?
67,6% marketerów uważa, że znalezienie odpowiednich influencerów jest jednym z największych wyzwań marketingowych. Influencer marketing to jedna z najbardziej popularnych strategii dotarcia do odbiorców. Znalezienie autentycznego lidera opinii, który będzie mówił językiem Twojej marki, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu kampanii. Udane działania partnerskie pomogą stworzyć wizerunek Twojej marki i poszerzać zasięg Twoich działań online. Na czym skupić się przy kreowaniu kampanii influencer marketingowej?

magdalenaurbaniak

17:40 - 18:10

Magdalena Urbaniak - founder MaxTractor

Influencer marketing jak go mierzyć i prowadzić gdy działasz w niszowej branży

Obok identyfikacji odpowiedniego influencera do twojej kampanii, mierzenie jej wyników należy do największych wyzwań marketerów. Każdy, kto myśli o tym lub wdraża już influencer marketing w swoich działaniach chce wiedzieć, czy poświęcone zasoby zwracają się i z jakim wpływem na markę. Brakuje jednak jednego, mocnego wskażnika, który jednoznacznie wskaże poziom ROI. Jak zatem prowadzić działania, szczególnie w niszowej branży, a następnie mierzyć ich efekty, skąd brać dane i jak je czytać, aby ocenić skuteczność kampanii - tego dowiecie się podczas tej prezentacji.

kobikalderon

18:10 - 18:40

Kobi Kalderon -Founder and CEO of GVI

How to convince an investor? (lecture in english)

One of the challenges that start up face with is how to  be more attractive to investors how to  reach them and how to approach them and attract them to their new idea . the founder of GVI shall present method and Smart matching technology that ca help to create effective relationship  with potential investors worldwide .

18:40 - 19:00
Przerwa

19:00 - 19:45
STARTUP STAGE - w jakie innowacyjne projekty inwestuje gliwicki Akcelerator Technologiczny Gliwice

19:45 - 21:00
Networking w nieformalnej atmosferze

Dobrze wykorzystaj ten czas! Nawiąż nowe kontakty, wymień się doświadczeniem, porozmawiaj o swoim biznesie z naszymi ekspertami.

21:00
Zakończenie konferencji

Zobacz kto gościł na naszej scenie podczas VII edycji

PRELEGENCI VIII EDYCJI

Piotr Hurnik - Business Development Director, Booost

PiotrHurnik

Ekspert i entuzjasta cyfrowego świata, przede wszystkim w zakresie transformacji wielu dziedzin, która dzieje się na naszych oczach. Doświadczenia zdobywał między innymi w Google, Lenovo i iProspect, od lat zajmując się sprzedażą produktów oraz usług technologicznych i marketingowych. Szczególnie zaangażowany w projekty związane z zaawansowanym wykorzystaniem danych w skutecznej komunikacji. Pracował z takimi markami jak Reckitt Benckiser, Play, czy General Motors.

Magdalena Urbaniak - Founder MaxTractor

Julia Parzonka

Od 10 lat w public relations. Doradza, buduje i wdraża strategie komunikacyjne dla firm i osób prywatnych. Założycielka MaxTractor.agency. Specjalistka ds. public relations i influencer marketingu. Współzałożycielka projektu Marketing Inspire. Autorka bloga magdaurbaniak.com o marketingu i tractormania.pl o ciągnikach rolniczych. Regularnie pisze o skutecznej komunikacji w biznesie dla takich tytułów jak: Magazyn E-commerce, Sprawny Marketing, Magazyn Online Marketing. Wykładowca na takich uczelniach jak DSW, WSB i WSH we Wrocławiu oraz WSEI w Krakowie.

Kobi Kalderon - Founder and CEO of GVI

Kobi Kalderon

Former officer in the Israeli intelligences and ICT forces, Kobi established companies in HR development, business incubators and accelerators. Gold Venture Incubator, founded in 2015 is an example of a success in creating investment interactions in the innovative startup business realm. Based on these abilities, Kobi has been a long time Israeli Hi Tech with many years of experience in supporting young startups, fund raising, venture capital and total management (turnkey solutions) to young as well as mature tech companies in Israel. Over time he had developed a sustainable international experience with reliable serious presence in Europe USA China as well. Kobi is collaborating with Israel Chamber information Technology as Head of the Innovation Center, with investment Banking Company WFO as Senior Vice president. Kobi is also Strategic Partner VC at BSD Growth (Poland).

EKSPERCI VIII EDYCJI

Podczas wydarzenia będzie możliwość skorzystania z bezpłatnej porady naszych ekspertów, praktyków biznesu, którzy podzielą się z Wami swoim doświadczeniem i wesprą w problematycznych kwestiach z następujących obszarów:

  • Nowe technologie i trendy w grach i aplikacjach mobilnych,
  • Finansowanie startupów,
  • Doradztwo prawne z zakresu: nowe technologie i IT, ochrona marki, pomysłu, koncepcji biznesowej, dane osobowe .

Eksperci będą do Waszej dyspozycji podczas sesji networkingowej, która rozpocznie się o godz.19:45.

Magdalena Michalska-Niewiadomska

Magdalena Michalska

Radca prawny (Senior ssociate) w kancelarii esb Matczuk, Matuszak-Leśny Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. . Specjalizuje się w obsłudze startupów i spółek technologicznych w zakresie ochrony praw własności intelektualnej, w szczególności praw autorskich, ochrony marki i koncepcji biznesowych. Przygotowuje i negocjuje umowy z zakresu IT&IP, w szczególności umowy wdrożeniowe (w tym w metodologii Waterfall czy Agile), umowy licencyjne na oprogramowanie, umowy serwisowe, umowy o depozyt kodów źródłowych. Zapewnia przedsiębiorcom bieżącą obsługę z zakresu ochrony danych osobowych.

Doradztwo prawne z zakresu: nowe technologie i IT, ochrona marki, pomysłu, koncepcji biznesowej, dane osobowe

Tomasz Lewański

Tomasz Lewański

Członek zarządu/Dyrektor Finansowy/analityk finansowych spółek portfelowych funduszy inwestycyjnych tj. Akceleratora Technologicznego GliwiceASI Sp. z o.o., oraz Findustry Sp. z o.o. współwłaściciel Startups Consulting Sp. z o.o., były pracownik sektora bankowego Alior Bank S.A, Raiffeisen, DnB Nord, Invest Bank, ekspert ds. finansowania segment MICRO/SME/ LARGE/CORP, Członek Komitetów Kredytowych, analityk ds. ryzyka kredytowego.

Doradztwo z zakresu finansowania startupów m.in.: analiza jakościowa i ilościowa, źródła finansowania biznesu.

Bartosz Andraczek

Bartosz Andraczek

Weteran w branży gier i aplikacji na telefony komórkowe. Współtworzył kilka startup-ów w oparciu o najnowsze technologie zarówno w polskim jak i międzynarodowym środowisku. Od kilku lat w ramach firmy b-interaktive GmbH, której jest współzałożycielem, rozwija gry społecznościowe. Specjalizuje się w analizowaniu zachowań użytkowników, projektowaniu nowych funkcjonalności, monetyzacji oraz pozyskiwaniu nowych graczy. Posiada spore doświadczenie w pracy z narzędziami firm Google, Facebook, Amazon, Apple, Microsoft Azure. Gra Dice Clubs, która działa jako Games as a service (GaaS), przyciąga tygodniowo ponad 250 tysięcy graczy, którzy spędzają w niej 70 minut dziennie.

Zakres wsparcia-nowe technologie i trendy w grach i aplikacjach mobilnych

Organizatorzy VIII edycji

Patroni Honorowi VIII edycji

Partnerzy VIII edycji