28.03.201917:00

Start !t Up

TECHNOPARK GLIWICE 44-100 Gliwice, ul. Konarskiego 18C

Pobierz darmowy bilet
Przed nami VII edycja Start It Up!
➡ Już 28 marca, jak zwykle w czwartek, w "Technoparku Gliwice" odbędzie się kolejna-siódma edycja Start It Up, wydarzenia dedykowanego startupom, przedsiębiorcom oraz wszystkim tym, którzy chcą skutecznie rozwijać swój biznes nawiązując wartościowe relacje biznesowe.
➡ Jak zawsze w programie wydarzenia nie zabraknie ciekawych prelekcji, sesji mentorskich oraz NETWORKINGU!
➡ A zatem... nie zwlekaj! Pobierz swoją bezpłatną wejściówkę już dziś i bądź z nami 28 marca.
Zobacz, jak bawiliśmy się na poprzedniej edycji! Galeria VI edycji Archiwum VI edycji

AGENDA VII EDYCJI

16:30

Rejestracja uczestników

17:00

Otwarcie konferencji

17:15

Monika Czaplicka

Temat: „"Wykorzystanie AI w marketingu w social mediach dla rozwoju firm”

Oglądaliście kiedyś Terminatora? Albo Black Mirror? Te i inne filmy opowiadają o przyszłości sztucznej inteligencji... przyszłości? Absolutnie nie! Bardzo wiele rozwiązań AI jest już wdrożonych i pomaga nam w codziennym życiu. W biznesie. W marketingu. Gdzie? Jak wykorzystać? O tym dowiecie się podczas prelekcji "Wykorzystanie AI w marketingu w social mediach dla rozwoju firm"

17:45

Julia Parzonka

Temat: „5 podstawowych zasad budowania obrazu w biznesie”

Uczestnicy dowiedzą się jak budować obraz, który klient zapamięta. Poznają techniki i metody pobudzające obie półkule mózgu odbiorcy. Dostaną narzędzia do pracy z obrazem w social mediach. Dobry content bez wsparcia obrazem nie będzie skuteczny.

18:30

Jakub Gajdamowicz

Temat: „Jak zbudować społeczność, która pomoże Ci wygrać na rynku”

Jeżeli chcesz wyróżnić się na rynku, pokazać unikalną stronę swojego biznesu, zbudować wiarygodność wśród partnerów, klientów i inwestorów, warto poświęcić czas na budowę społeczności w około swojego biznesu. Społeczność wiernych fanów, którzy pomogą Ci sprzedawać, docierać do klientów ale również będą Twoimi ambasadorami podczas codziennej biznesowej działalności. Mówi się, że przedsiębiorczość to bardzo samotna i długa wycieczka, pokażemy inne podejście jak wykorzystać nowe media aby zbudować silną historię w okół swojej marki i zdobyć przewagę konkurencyjną.

19:00

Akcelerator Przedsiębiorczości Akademickiej Santander Universidades

19:15

WYDARZENIA RÓWNOLEGŁE

Networking w nieformalnej atmosferze ZOSTAŃCIE Z NAMI DO SAMEGO KOŃCA!!!
  • Indywidualne sesje z mentorami-skorzytaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów, w tym roku do Waszej dyspozycji będą eksperci biznesowi oraz radca prawny.

  • będą napoje i poczęstunek, nie zapomnij o wizytówkach, pokaż siebie i swój startup, poznaj ciekawych ludzi! (wolny mikrofon!)

  • Networking w nieformalnej atmosferze

    ZOSTAŃCIE Z NAMI DO SAMEGO KOŃCA!!!


21:00

Zakończenie konferencji

PRELEGENCI VII EDYCJI

Monika „Kryzysowa Narzeczona” Czaplicka

Monika Czaplicka

Właścicielka agencji social media WOBUZZ, blogerka, autorka książki "Zarządzanie kryzysem w social media"
W branży online od 2006 roku. Pracuje w swojej agencji social media Wobuzz, a popularność zapewnił jej fanpage „Kryzysy wybuchają w social media w weekendy” czy akcja „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka”. Ma bloga czaplicka.eu. Specjalizuje się w kryzysach, hejcie i dbaniu o reputację, a także social sellingu i komunikacji.
Jej debiutancka książka „Zarządzanie kryzysem w social media” doczekała się dodruku po kilku miesiącach od wydania i tytułu bestsellera. Jedna z autorek II tomu „Biblii E-biznesu” (nagrodzonej książkowym Oskarem), autorka ebooków (o obsłudze klienta czy „215 pomysłów na posty…”). Często występuje jako prelegentka na wielu wydarzeniach i konferencjach branżowych (gdzie bywa również nagradzana jako najlepsza mówczyni). Mentorka startupów, jurorka konkursów. Nominowana do tytułu influencerki roku 2018.
W portfolio ma takie marki jak PZU, Empik, Avon, TVN, Medicover, Łazienki Królewskie, Universal Music Polska, BGŻ BNP Paribas, Provident, Capgemini czy KRPM.

Julia Parzonka

Julia Parzonka

Graphic recorder, sketchnoterka, ilustratorka, miłośniczka neuropsychologii i wpływu obrazu na mózg, właścicielka firmy Creativa.
Współpracuje z trenerami, edukatorami, przedsiębiorcami, szkołami od szkół podstawowych po uczelnie wyższe. Magister marketingu i logistyki ze specjalnością reklama i PR. Trener w tematach myślenia prawopółkulowego, kreatywnego, rysowania, budowania obrazu, wrzucania treści graficznych w przestrzeń marketingu internetowego.

Jakub Gajdamowicz

Jakub Gajdamowicz

Przedsiębiorca, vloger, założyciel startupu LandscapeLab, zajmującego się nowymi metodami analizy rynku i prezentacją danych. Wraz z zespołem pracuje nad rozwojem OnionGraph, narzędzia do mapowania nisz w dowolnej branży gospodarki.
Wcześniej związany ze środowiskiem wrocławskich startupów jako dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, a następnie przez wiele lat z branżą marketingową.
Ponadto, twórca video bloga na YouTube, gdzie dzieli się wiedzą i dokumentuje kulisy budowania startupu. Udostępniając publicznie swoje przygody, zmagania i sukcesy podczas pracy, w atrakcyjnej formie filmowej inspiruje młodych przedsiębiorców do poszukiwania własnej drogi rozwoju.

MENTORZY VII EDYCJI

dr Marcin Baron

Ekspert ds. oceny projektów w Akceleratorze Technologicznym Gliwice

Marcin Baron


Doradztwo z zakresu rozwoju pomysłów.
Przemysł, nowe technologie, współpraca, scenariusze zmian w gospodarce – to najważniejsze obszary jego zainteresowań eksperckich i naukowych. Jako adiunkt w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach prowadzi prace badawcze oraz wdrożeniowe w zakresie innowacyjności i rozwoju regionalnego. Uczestniczy w pracach krajowych i międzynarodowych zespołów koncentrujących się na zagadnieniach innowacyjności, transferu technologii oraz rozwoju gospodarczego regionów. Brał udział w projektach foresightów technologicznych w południowej Polsce oraz w pracach nad strategiami inteligentnych specjalizacji polskich regionów.
Jest członkiem International Society for Professional Innovation Management i polskim przedstawicielem w europejskiej sieci na rzecz otwartej innowacji OI-Net.

Tomasz Lewański

Ekspert ds. finansowania startupów, współwłaściciel Startups Consulting

Tomasz Lewański


Doradztwo z zakresu finansowania startupów
m.in.: analiza jakościowa i ilościowa, źródła finansowania biznesu w tym: zasoby własne: udziałowca/udziałowców, kapitał, aporty rzeczowe, know how, zasoby obce: pożyczki, kredyty, leasingi, dotacje, granty, obligacje korporacyjne, GPW, fundusze inwestycyjne, ICO; zdolność do obsługi długu (krótko i długoterminowa), zapotrzebowanie na kapitał obrotowy, zapotrzebowanie na kapitał inwestycyjny, strukturyzacja transakcji, uzasadnienie potrzeb kredytowych, źródła spłaty, zabezpieczenia.

Członek zarządu/Dyrektor Finansowy dwóch spółek portfelowych Akceleratora Technologicznego Gliwice Sp. z o.o., współwłaściciel Startups Consulting Sp. z o.o., były pracownik sektora bankowego Alior Bank S.A, Raiffeisen, DnB Nord, Invest Bank, ekspert ds. finansowania segment MICRO/SME/ LARGE/CORP, Członek Komitetów Kredytowych, analityk ds. ryzyka kredytowego.

Michał Grabarz

Radca prawny MG – Kancelaria Prawna Michał Grabarz

Michał Grabarz


Doradztwo prawne w zakresie organizacji i bieżącej działalności małych lub średnich przedsiębiorstw .

Radca prawny zarządzający w katowickiej kancelarii prawnej (www.kancelariamg.com). Zajmuje się interdyscyplinarną i kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców działających na rynku e-commerce. Przez wiele lat doradca zarządu do spraw prawnych i dyrektor działu prawnego krakowskiego startupu działającego w branży Health & Beauty. Specjalista z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego i prawa własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawnych w obszarze nowych technologii, IT, reklamy, a także świadczenia usług i sprzedaży z wykorzystaniem internetowych kanałów dystrybucji.

Organizatorzy

Patroni Honorowi

Patroni medialni

Partnerzy